Idealūs muilo burbulai

2013 11 06     10:44

Šiandien atskleisime paslaptį, kaip padaryti idealius muilo burbulus. Sakydami idealius, turime galvoje didelius ir pakankamai tvirtus, kad galėtume jais grožėtis gerokai ilgiau nei kelias akimirkas.

Pirmiausia mums reikės muilo, nes, kaip sako pats pavadinimas, muilo burbulai, gaminami būtent iš jo. Tiesa, tiks ir bet koks kitas ploviklis, pavyzdžiui, indų plovimo skystis. Be šių priemonių pučiant į vandenį nieko gero neišeitų, nes vandens paviršiaus įtempis yra per didelis, kad iš jo būtų galima suformuoti trimetes sferines formas. Muilas ir panašios priemonės sumažina vandens paviršiaus įtempį.

Gabaliukas muilo, keli lašai indų plovimo skysčio arba šampūno ir iš karto atsiranda putos. Tačiau mums reikia didelių skaidrių burbulų. Siūlome, įdėti šiek tiek glicerino. Jo galima nusipirkti vaistinėse. Glicerinas yra tirštesnis ir gerokai lipnesnis už vandenį, jo virimo temperatūra yra aukštesnė, o paviršiaus įtempis mažesnis nei vandens. Ši priemaiša leis muilo burbulams išlikti net keliolika minučių.


Jūsų komentaras